+420-518-700-947

+420-518-700-947

Naše cesta

2014

Začátek - prodej první stírací mapy

Naši cestu jsme začali tím, že jsme vytvořili vlastní e-shop a prodali první cestovatelskou stírací mapu. Ten samý rok jsme dodali první zboží do sítě knihkupectví Neoluxor.

2015

Růst - nové prodejní kanály

Začínáme využívat srovnávače cen a marketplace. Navštěvujeme různé markety a budujeme značku.

2016

Rozvoj - vstup na Slovensko

Spouštíme nový e-shop na Slovensku a vyhledáváme prodejní kanály mimo Česko.

2017

B2B - distribuční síť

Budujeme distribuční síť a zvyšujeme prodej přes e-shopy. Nabíráme cenné zkušenosti s B2B a B2C prodejem.

2018

Snížení v segmentu - hledání nového projektu

V segmentu stíracích map začíná klesat poptávka. Přemýšlíme o novém projektu, kde bychom využili naše zkušenosti. Testujeme několik business modelů.

2019

Nový start - zkušenosti + trendy = nový projekt

Po získání zkušeností a pozorování globálních trendů v Evropě jsme si uvědomili, že distributor i e-shopař řeší stejnou věc - skladové hospodářství. Každý musí investovat čas, úsilí a peníze, aby mu sklad fungoval. Proto jsem se rozhodli nabídnout službu skladu plného cyklu. Spouštíme nový projekt fulfillment a logistické služby.

2020

Euro Seller - nabíráme obrátky

V současné době aktivně rozvíjíme služby fulfillmentu a doplňkové služby. Pomáháme jak lokálním firmám, tak podnikatelům z dalších zemí.

Illustration

3PL - budoucnost dodání zboží

Nyní ještě výhodněji!Výhodou využití fulfillment skladu a služeb logistiky je snížení provozních nákladů. Platíte pouze za službu, kterou jste využili. Naším cílem je posouvat se a růst společně s našimi klienty. Tedy WIN - WIN.

Illustration

Výhody

Logistika, skladování, zpracování vašich objednávek, levné a rychlé dodání zboží po celé Evropě, vysoká úroveň služeb, schopnost optimalizovat objemy skladování a úspory při určitých operacích. Při prudkém klesání objemu prodeje zboží nemáte žádné další náklady.

Illustration
Illustration

Aplikace Můj sklad

V aplikaci budete schopní řídit všechny procesy fulfillmentu od A do Z. Propracujeme proces naskladnění, kompletace a odeslání.


Začněte už zítra prodávat na internetu! 

Sledujte nás: