+420-518-700-947

+420-518-700-947

Illustration

Služby fulfillmentu a logistiky

Jsme ten správný logistický partner pro každého, kdo potřebuje dodávat zboží svým zákazníkům na dálku. Postaráme se o skladování a expedici vašeho zboží.

Naše služby


Illustration

B2C Fulfillment

Zajistíme rychlé a efektivní zpracování objednávek vašich zákazníků. Objednávku připravíme k odeslání, zkompletujeme, zabalíme, odešleme a vložíme sledovací číslo zásilky. Všechno uděláme za vás. Platíte pouze za odvedenou práci.

Illustration

B2B Fulfillment

Zajistíme rychlé a efektivní zpracování objednávek pro vaše B2B odběratele. Zboží zabalíme do vhodného obalového materiálu, uložíme na palety a odešleme.

Illustration

Uskladnění vašeho zboží

Náš sklad je optimalizován tak, aby všechny procesy byly přesné a rychlé. Platíte pouze za místo, které opravdu využijete.

Illustration

Doručení do celého světa

Spolupracujeme s nejlepšími logistickými společnostmi, které dodávají zásilky po celém světě. Nabízíme vám rychlé a levné doručení nejen po Evropě.


Illustration

Vratky a reklamace

Vratkám se nevyhnete. Vždy existuje část zákazníků, kteří zboží vrátí nebo nevyzvednou. Zboží se poté vrací na sklad. Po návratu zboží rozbalíme, provedeme kontrolu na poškození a znovu uložíme na místo. Bohužel se také někdy stává, že se balíček nedostane k vašemu zákazníkovi. V této situaci vyřešíme problém s logistickou společností.

Illustration

Služby na míru

Chcete přidat do balíčku vizitku, propagační leták nebo dárek? Není problém. Chcete důkladnější kontrolu zboží při naskladnění nebo speciální balení? Ani to není problém. Nastavíme spolupráci tak, jak bude vyhovovat vám.

Začněte už zítra prodávat na internetu! 

Sledujte nás: